Auto Nord producent wag samochodowych 

Auto Nord. Polski producent wag samochodowych
Partnerem merytorycznym serwisu jest producent rur stalowych SANDC

Facebook  Sprawdź nasze wagi na Facebooku

Producent i
dystrybutor
rur i konstrukcji
stalowych

 

Auto Nord we współpracy z producentem i dystrybutorem rur stalowych SANDC

Aby dać Państwu w pełni kompaktowe produkty i usługi, zdecydowaliśmy sie na współpracę z polskim producentem i dystrybutorem rur oraz konstrukcji stalowych SANDC. Współpraca z Steel and Constructions gwarantuje nam szerszy zakres produktów i usług oraz obopólne zadowolenie i satysfakcję. Dla naszych klientów oznacza to jeszcze większy zakres usług wykonywanych w pełni profesjonalnie i to na terenie jednego zakładu produkcyjnego. Auto Nord i SANDC - współpraca dająca korzyści, zarówno partnerom, klientom indywidualnym, jak i w B2B.

 

Produkcja i dystrybucja rur oraz konstrukcji stalowych

SANDC jest producentem rur stalowych, w tym: rur stalowych czarnych, nierdzewnych, dwudzielnych, grubościennych oraz kolan segmentowych. Zajmujemy się również sprzedażą rur używanych oraz skupem rur stalowych
oraz preizolowanych.

Profesjonalne usługi: śrutowanie stali w SANDC

Nasze usługi to między innymi: profesjonalne spawanie rur stalowych, gazowych, ocynkowanych, TIG oraz rurociągów, izolowanie i usuwanie izolacji
z rur stalowych śrutowanie stali, malowanie proszkowe i natryskowe, cięcie i gięcie rur stalowych, cynkowanie ogniowe, a także automatyczne cięcie rur.

 

85% Wykonywanych produktów i półproduktów

62% Wykonywanych usług

96% Zadowolonych z naszych produktów i usług klientów

 

Kilka słów od naszych klientów!

Współpraca Auto Nord i SANDC opłaciła się także i mnie! Wcześniej musiałem jeździć w kilka miejsc, żeby pospawać potrzebne mi elementy. Teraz mogę wybrać zarówno wagi, jak i profesjonalne usługi w jednym miejscu. To dla mnie duże ułatwienie, bo nigdy nie miałem czasu na jeżdżenie po zakładach. O firmie SANDC słyszałem dobre słowa już o wiele wcześniej, ale nie zdarzyło mi się skorzystać z ich pomocy.

Jarosław [Zielona Góra]

 
Złóż indywidualne zamówienie na wagi samochodowe. Skontaktuj się z nami!

Auto Nord © Polski producent wag samochodowych
Robert Brodnicki

Kontakt [email protected]